Acteam

Narty biegowe - czy to aktywność dla nas?

Artykuł dodano: 2012-02-27

W ostatnią sobotę 11 osób i ja pojechaliśmy na zorganizowany przez Stowarzyszenie FAN wyjazd na narty biegowe. Oto krótka relacja wraz ze zdjęciami z tej imprezy.

Kilku naszych klientów, dodam, że całkiem spora grupa, zapragnęła poznać prekursora nordic walking, czyli bieg narciarski.

A jeśli narty biegowe to tylko Jakuszyce.

W ostatnią sobotę 11 osób i ja, Marcin Wroński pojechaliśmy na zorganizowany przez stowarzyszanie FAN wyjazd na narty biegowe.

Z Wrocławia autokarem wyruszyliśmy o 6.30 i około 10.00 byliśmy już w Jakuszycach.

W wypożyczalni panowało niezłe zamieszanie, ponieważ, jak się okazało dobór dobrych, wygodnych, a zarazem niezbyt rozczłapanych butów jest rzeczą naprawdę trudną.

W końcu się udało i z już wybranym sprzętem udaliśmy się na polanę gdzie mieliśmy stawiać swoje pierwsze kroki. Początkowe zdjęcia w galerii wyraźnie pokazują, że były to naprawdę nasze pierwsze kroki i nie obyło się bez upadków, potknięć i innych „zabawnych” przygód.

Po kilkunastu minutach wstępnego szkolenia byliśmy już gotowi na wyruszenie na szlak. Naszym zadaniem było dobiegnięcie do Schroniska "Orle", gdzie czekał na nas obiad – pierogi ruskie i zupa pomidorowa.

Po objedzie część z nas pobiegła z instruktorem na małą pętlę szkoleniową, a reszta tą samą drogą wracała na polanę Jakuszycką.

Na koniec przystąpiliśmy do zwyczajowego rozciągania po treningu czym wzbudziliśmy ogólną uwagę całego parkingu. Widocznie narciarze biegowi nie mają takich zwyczajów – dziwne.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniały klimat i dobrą zabawę, a Stowarzyszeniu FAN za dobrą organizację.

Zachęcam Was do obejrzenia galerii, oraz do pisania własnych odczuć i przemyśleń na temat wyjazdu.

Poniżej zamieszczamy ślady z GPS.Galeria

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959