Acteam

Piknik na Wojszycach - relacja

Artykuł dodano: 2010-05-30

W sobotę 29 maja odbyła się uroczystość otwarcia boiska ORLIK – WOJSZYCE, w którym wzięły udział ważne osobistości miasta Wrocławia.

Liczne atrakcje, głównie dla dzieci przyciągnęły całe rodziny nawet spoza osiedla.
W ramach uroczystości odbyły się rozgrywki w piłkę nożną i siatkówkę między SP 34 z Ołtaszyna a SP 23 z Wojszyc oraz między Strażą Miejską a Policją. Były również pokazy ratownictwa specjalistycznego, pokazy tańca afrykańskiego oraz warsztaty tańca połączone z koncertem zespoły YANKADI, pokaz szermierki oraz różne konkursy dla dzieci.
Dmuchana zjeżdżalnie i inne atrakcje cieszyły się zainteresowaniem dzieci, a smaczne potrawy z grilla i zimne piwo przyciągnęły głównie trochę starszych uczestników tej imprezy.
Przez cały czas uroczystości towarzyszyła nam dobra muzyka.
Znakomitym pomysłem organizatorów była ciuchcia, która jeździła po osiedlu i bezpłatnie dowoziła każdego na miejsce imprezy.
Impreza była udana pod każdym względem, nawet pogoda była jak na zamówienie.
I my też tam byliśmy, „miód i wino piliśmy”.
My także byliśmy atrakcją uroczystości. Promowaliśmy jedną z najzdrowszych form aktywności ruchowej; Oferowaliśmy akcesoria potrzebne do uprawiania Nordic Walking.
Cieszy nas bardzo fakt, że zainteresowanie Nordic Walking jest coraz szersze, a my jesteśmy rozpoznawani na coraz to większą skalę.
W następny weekend będziemy uczestniczyć w festynie organizowanym przez Radę Osiedla Ołtaszyn na który serdecznie zapraszamy. Roland Gromada

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959