Acteam

Promocja Nordic Walking w Empiku

Artykuł dodano: 2010-04-25

Zakończył się pierwszy dzień Weekendu fitness i turystyki w Empiku.


Mimo pięknej pogody za oknami frekwencja dopisała. Nie ma co się dziwić – Empik to duża, profesjonalna firma i na połowiczny sukces nie może sobie pozwolić. Wszystko zostało bardzo dobrze przygotowane i tu należą się podziękowania dla pani Elwiry Gratkiewicz, Kierownik ds. Marketingu.

Przy stanowisku Acteam można było uzyskać informacje o podstawach nordic walking i obejrzeć kije do nordic walking z kolekcji na 2010r. wiodących firm na rynku: Exel, KV+ i Leki. Do uprawiania nordic walking zagrzewała Urszula Lubecka, a nasz instruktor Filip Kuklewski odpowiadał na wszystkie pytania.

Dla najbardziej zainteresowanych specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy bezpłatne karnety na treningi zaawansowane.

Jutro, tj. w niedzielę 25.04.2010 również będziecie mogli nas znaleźć w Empiku, na trzecim piętrze w Renomie.

Oprócz wielu innych atrakcji w niedzielę odbędzie się bezpłatny trening nordic walking w księgarni – czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było! Mówi się, że nordic walking można z powodzeniem uprawiać wszędzie. W związku z tym my zapraszamy na spacer z kijami wśród książek!

Do Empiku warto przyjść także ze względu na niesamowity pokaz Wing Tsun (formy kung-fu) poprowadzony przez zaprzyjaźnionego Sifu Andrzeja Kominka (3 stopień mistrzowski) z Polskiego Stowarzyszenia Wing Tsun.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


Galeria

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959