Acteam

Trening pokazowy Park Południowy

Artykuł dodano: 2009-01-17

Niedzielny trening pokazowy, który miał miejsce tradycyjnie już pod okiem Chopina w Parku Południowym (11.01.09r.) okazał się hitem.


Niedzielny trening pokazowy, który miał miejsce tradycyjnie już pod okiem Chopina w Parku Południowym (11.01.2009r.) okazał się hitem. Pięćdziesiąt dwie osoby ćwiczące oraz spora liczba obserwujących to prawdziwy sukces. Było tak wielu nowych chętnych do wypróbowania spacerów z kijami, że nasza grupa stanowiła pokaźny tłum osób, których energia i chęci do aktywnego spędzenia czasu rozgrzewała atmosferę w to dość mroźne popołudnie i, co tu dużo mówić, dawała doskonały przykład na to, że są lepsze sposoby na spędzanie czasu niż leniwe spacery po parku.


Nasze treningi pokazowe to doskonała okazja, by dowiedzieć się trochę więcej o NW i przekonać, że to naprawdę nie jest jakieś tam zwykłe chodzenie z kijami w ręku. Umiejętności zdobyte pod okiem fachowego instruktora to punkt wyjścia do efektywnego uprawiania aktywności ruchowej.


Trening pokazowy to tylko przedsmak tego, czym naprawdę jest Nordic Walking, dlatego warto dowiedzieć się więcej podczas kursów „Pierwszy krok” organizowanych przez Acteam. W styczniu ruszają dwa takie kursy – pierwszy w poniedziałki i środy na Kozanowie o godz. 19.30; spotykamy się przed wjazdem do Creatora; drugi we wtorki i czwartki w Parku Południowym o tej samej godzinie. Zapraszamy – są jeszcze wolne miejsca.

Galeria

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959